جامعه ای که فدایی ندارد، محکوم به نابودی است. (شهید دستغیب)
 
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

 
 
نویسنده : جنات .
تاریخ : جمعه 11 بهمن 1392
نظرات

سایت زدند از بالا تا پایین فرهنگی. یك دونه تبلیغ نداره. فقط لوگوی محك هست و تبلیغ یك كتاب. بعد مطلب زده تو بخش «موفقیت و زندگی بهتر» با این تیتر:
آیا خرید كردن برای سلامتی مفید است؟
و زمین و زمان را به هم دوخته كه بگوید خرید خیلی مفید است. 7 فایده نام برده. مثل اینكه: خرید از پاساژهای لوكس به شما اعتماد به نفس میده - پیاده روی طولانی می كنید و دیابت و فشار خون نمی گیرید - خلاقیت تان تقویت می شود چون مدام فكر می كنید این لباس به من یا آن پرده به مبلم می آید یا خیر - هیجان دیدن اجناس رنگارنگ و زیبا، موجب تولید اندروفین در بدن می شود و این یعنی تقویت سیستم ایمنی بدن و هوش بیشتر - ترشح دوپامین (ماده شادی آور) در مغز.

آخه اینها به سایت فرهنگی میاد؟ در شأن شماست كه زمین كارترهای تجاری رو شخم بزنید؟
اگر واقعا خرید اینقدر فایده داره، پس اعتیاد هم چیز بدی نیست. به شما تواضع كارتون خوابی میده - بعد با دوستان دور هم می نشینید هم تجدید دیداری است هم سرنگ مشترك استفاده می كنید صمیمیت بالا میره - احساس شعف هم كه تقویت میشه اول تزریق. در كل پس این هم خوبه. به بعد از اعتیاد هم كاری نداریم چون شما هم اهمیتی نمیدی بعد این خرید پروری و تزریق مصرف گرایی چه بلایی سر خودمون میاد.
مهم نیست كه دكتره تا زیر میزی اش رو نگیره مادر و خواهرمون رو عمل نمی كنه چون بالاخره لذت خرید، پول هم میخواد كه از حق العمل بیمارستان درنمیاد. راننده تاكسی همه ی مسیر ها رو پونصد بیشتر میگیره. مدرسه مدام مازاد بر شهریه میگیره....
اینها نتیجه ی همون خرید لذت بخش شادی آفرین و سلامتی گستر هستند.

مرتبط با: شهروند اقتصادی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic