جامعه ای که فدایی ندارد، محکوم به نابودی است. (شهید دستغیب)
 
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

 
 
نویسنده : جنات .
تاریخ : جمعه 11 بهمن 1392
نظرات

قسمت آخر این سریال آوای باران و خیلی سریال های از این دست، به نظرم پخش نشوند بهتر است. گویا فیلم سازان ما جمع كردن سریال ها را بلد نیستند. با این تفاوت كه بعضی شهامت دارند و عذرخواهی می كنند. بعضی نه.
سوالم این است كه آیا ما اینقدر ساده و سطحی هستیم كه باور كنیم ته یك ماجرا اینطور كشتار راه می افتد؟ كیانوش و شكیب و آفرین از یك طرف. نادر و بیتا از آن یكی طرف. و بعد به نظر شما زنی با آن افاده (زیور) كه چون تحمل خفّت روبرو شدن با طه و باران را ندارد و از صحنه ی تصادف می گریزد، ممكن است آنقدر خودش را بشكند كه در سطح همان شهر، تكدی گری كند؟؟
و در طرف مقابل، آدم خوب ها طوری شان نشود، ایدز هم نگیرند؟ البته كیانوش آبروداری كرد كه مرد. والا پایان سریال خیلی تخیلی می شد.

چرا این سبك «كلید اسراری» اینقدر در تلویزیون ما رواج پیدا كرده است؟
و جالب است كه بعضی در نقدشان نوشته اند كه پس تكلیف آن دلالهای دارو (دار و دسته گیوه چی)چه شد! چه توقعی از كارگردان و نویسنده دارید؟ تمام آدم های بد را سر و ته از درخت آویزان كند تا پایان داستان به نظر شما خوب باشد؟ نشنیده اند كه فرمودند: «لو یؤاخذ الله الناس بما كسبوا ما ترك علی ظهرها من دابة ولكن یوخرهم إلی أجل مسمی» 
اگر خداوند، مردم را به سبب كارهایی كه انجام داده اند مجازات كند، جنبنده ای بر روی زمین باقی نخواهد ماند؛ ولی (به لطفش) آنها را تا مدت معینی مهلت می دهد.


......................................
1. سوره فاطر/ 45

مرتبط با: مسائل روز ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات